UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 11108102
*
nr 1110 8102
Väggur
Westerstrand, höjd: 57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:14:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 08:39:44
1
100 kr
22/5 12:12:43
2
350 kr
22/5 18:45:16
3
400 kr
22/5 20:09:21
4
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka väggklocka väggur westerstrand
-
9020 Väggur
Förgyllt. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:45
-
9004 Väggur
Gustaviansk stil, krön med rosett. Bredd: 55 cm. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:31
-
9081 Väggur
Rokokostil. Höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:17
*
Väggur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8102
Väggur
Westerstrand, höjd: 57 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 08:39:44 | 1 | 100 kr |
22/5 12:12:43 | 2 | 350 kr |
22/5 18:45:16 | 3 | 400 kr |
22/5 20:09:21 | 4 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: klocka väggklocka väggur westerstrand
-
9020 Väggur
Förgyllt. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 19:45 -
9004 Väggur
Gustaviansk stil, krön med rosett. Bredd: 55 cm. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:31 -
9081 Väggur
Rokokostil. Höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
11 november kl 20:17